Artikels Digimetaal

Een overzicht van onze artikels uit de nieuwsbrief.

 

Ben je tewerkgesteld in de sector van de metaalhandel (PC 149.04)? Dan betaalt het Sociaal Fonds de kosten van je loopbaancheques voor loopbaanbegeleiding terug. Loopbaancheques kun je zelf aankopen bij de VDAB en gebruiken bij ABVV Loopbaanbegeleiding.

Het loopbaancentrum van het ABVV is een van de meest ervaren loopbaancentra in Vlaanderen, met meer dan 3000 begeleidingen in de afgelopen 5 jaar. We staan garant voor een volwaardige begeleiding naar werkbaar werk. Samen met je loopbaanplan krijg je het nodige sociaaljuridische advies.

Kamp je met stressklachten? Maak je je ongerust over de fysieke haalbaarheid van je job? Heb je last van de werksfeer? Of vrees je voor de toekomst van je job? Ontdek dan tijdens loopbaanbegeleiding hoe je je loopbaan in eigen handen neemt. Voor iedereen wordt een oplossing op maat gezocht! 95 procent van onze leden is tevreden met het resultaat van hun loopbaanbegeleiding. En 97 procent zou ABVV Loopbaanbegeleiding aanraden aan eigen vrienden en familie bij loopbaanproblemen.

Ontdek snel het terugbetalingsformulier en neem contact op met een van onze ABVV Loopbaanbegeleiders via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via www.abvvloopbaanbegeleiding.be. Zeker doen!
 

investeer in jezelf

 

Neem je loopbaan in eigen handen bij ABVV Loopbaanbegeleiding

Ben je tewerkgesteld in de sector van de metaalhandel (PC 149.04)? Dan betaalt het Sociaal Fonds de kosten van je loopbaancheques voor loopbaanbegeleiding terug. Loopbaancheques kun je zelf aankopen bij de VDAB en gebruiken bij ABVV Loopbaanbegeleiding.
Het loopbaancentrum van het ABVV is een van de meest ervaren loopbaancentra in Vlaanderen, met meer dan 3000 begeleidingen in de afgelopen 5 jaar. We staan garant voor een volwaardige begeleiding naar werkbaar werk. Samen met je loopbaanplan krijg je het nodige sociaaljuridische advies. 
Kamp je met stressklachten? Maak je je ongerust over de fysieke haalbaarheid van je job? Heb je last van de werksfeer? Of vrees je voor de toekomst van je job? Ontdek dan tijdens loopbaanbegeleiding hoe je je loopbaan in eigen handen neemt. Voor iedereen wordt een oplossing op maat gezocht! 95 procent van onze leden is tevreden met het resultaat van hun loopbaanbegeleiding. En 97 procent zou ABVV Loopbaanbegeleiding aanraden aan eigen vrienden en familie bij loopbaanproblemen.

Ontdek snel het terugbetalingsformulier en neem contact op met een van onze ABVV Loopbaanbegeleiders via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via www.abvvloopbaanbegeleiding.be. Zeker doen!

 
 

https://images.theovaloffice.be/abvv-metaal/twitter.png

https://images.theovaloffice.be/abvv-metaal/facebook.png

email